Atrakcje

Bajkolandia - ul. Gdańska 132
Największy plac zabaw dla dzieci na Mierzei Wiślanej. Pięć atrakcji w cenie jednego biletu: Oprócz tego oferujemy Państwu profesjonalną batutę sześciostanowiskową dla dzieci i dorosłych i czterostanowiskowe bungee – pajączek. Zapraszamy wszystkich dużych i malych codziennie od 10.00 do ostatniego klienta.
Kolejka „Krynica” - ul. Żeromskiego 6
Nasza kolejka kursuje codziennie w godzinach 10.00 – 18.00.

Kolejka kursuje na trasie: przystanek na rondzie koło hotelu Continental, ul. Korczaka, ul. Portowa, ul. Świerczewskiego (przystanek koło Baru Mierzeja), ul. Gdańska, ul. Marynarzy (przystanek na początku ul. Marynarzy oraz przystanek na rondzie przy plaży).

Kolejka kursuje tam i z powrotem, nie ma ściśle ustalonego rozkładu.

Statek Krystyna
Zapraszamy na przejażdżki po Zalewie Wiślanym statkiem Krystyna. Nasz statek cumuje W Krynicy Morskiej przy molo.

W rejsy odpływamy codziennie o godzinach:

9.00  - rejs rezerwowany wcześniej 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00 - rejs rezerwowany wcześniej

Ceny biletów: 22.00 zł - normalny 14.00 zł - ulgowy

Przy grupach zorganizowanych dzieci - 10 zł

Lunapark Krynica
Zapraszamy wszystkich do naszego centrum rozrywki, które mieści się w samym sercu Krynicy Morskiej - tuż obok molo i przystani pasażerkiej.

Atrakcje mamy dla wszystkich - małych i dużych: karuzele, dmuchacze, samochodziki, kolejka górska, pontony na wodzie, pajączki bungee, automaty do gry i wiele innych. To wszystko czeka na Państwa już dziś.

Nasz lunapark owarty jest codziennie od godz. 11.00 do 23.00

Ceny biletów od 6 zł.

Gwarantujemy udaną zabawę, świetny wypoczynek oraz porcję adrenaliny.

Park linowy - ul. Przyjaźni 5
Zapraszamy wszystkich: młodych i nieco starszych do naszych parków linowych. Tu każdy może sprawdzić swoją sprawność ruchową, powspinać się, pozjeżdżać na linie. Zapraszamy codziennie od godz. 10.00 do zmierzchu.

Ceny uzależnione są od długości i trudności trasy - w przedziale od 20 zł.

Zapraszamy wszystkich od 2 lat. Nie ma granicy wiekowej i wagowej.

Obiekt jest ubezpieczony i certyfikowany, sprzęt zabezpieczający atestowany.

Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, świetną zabawę i dużo adrenaliny!!! 

Miejski Plac Zabaw – ul. Świerczewskiego
Nowo powstały plac zabaw dla dzieci usytuowany jest w pięknym parku w samym centrum Krynicy Morskiej, nieopodal dawnego wzgórza Belweder.

Do dzieci dyspozycji są bezpieczne drabinki, zjeżdżalnia oraz huśtawki. Rodzice mogą odpocząć na ławeczkach nieopodal fontanny, mając na oku swoje pociechy.

Plac zabaw jest w miejscu zacienionym, nieopodal pomnika przyrody  Dębu Benek – posadzonego przez członków Rady Gromadzkiej Krynica Morska dla uczczenia 1000-lecia Państwa Polskiego.

Scat Boat Team - ul. Przybyszewskiego 22
Zapraszamy Państwa na molo do portu w Krynicy Morskiej. Razem popłyniemy naszą bardzo bezpieczną i elegancką motorówką obejrzeć panoramę Krynicy Morskiej i poczuć wiatr we włosach. Ochłodzicie się trochę po plażowaniu i zrobicie piękne wakacyjne zdjęcia. Zabieramy maluchy i czworonogi. Wszyscy będą bezpieczni i zadowoleni.

Taxi wodne po Zalewie Wiślanym.

Nie chcesz tracić czasu stojąc samochodem w korkach? Skorzystaj z naszej oferty. Dowieziemy Cię do każdego portu na Zalewie Wiślanym. Z Krynicy Morskiej do Fromborka w 20 min., do Tolkmicka 10min., do Kątów Rybackich w 15min. Popłyniemy też do Elbląga w 35 minut. 
Śmiecholandia - ul. Przyjaźni (koło hotelu Continental)
Plac zabaw dla dzieci (małpi gaj):

kulki, zjeżdżalnie, trampoliny. liny do wciągania.

Tu każdy maluszek rozwinie i udoskonali swoje zdolności ruchowe, a każdy bez względu na wiek będzie się świetnie bawił.

Zapraszamy codziennie od 9.00 do 22.00 
Muzeum Stutthof – Sztutowo ul. Muzealna 6
Muzeum Stutthof w Sztutowie zostało powołane dzięki staraniom byłych więźniów obozu Stutthof uchwałą Prezydium Wojewódzkiej Rady Narodowej w Gdańsku z dnia 12 marca 1962 r. Muzeum, którego nadrzędnym zadaniem jest trwałe upamiętnienie ofiar obozu i zachowanie dla przyszłych pokoleń szeroko rozumianego „dziedzictwa Stutthofu”, stanowi państwową instytucję kultury podległą Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego.  

Wstęp do Muzeum jest bezpłatny.

Wszelkich informacji dotyczących wizyty w Muzeum Stutthof udziela:  

Biuro Obsługi Zwiedzających tel./faks: +48 55 247 83 53 wew. 216 tel. kom.: +48 798 418 024 e-mail: boz@stutthof.pl czynne codziennie, w okresie od 1 maja do 30 września w godz. 9.00-17.00 (poza sezonem turystycznym: w godz. 7.00-15.00)  

Ekspozycje Muzeum udostępnianie są zwiedzającym codziennie, w okresie od 1 maja do 30 września w godz. 8.00-18.00 (poza sezonem w godz. 8.00-15.00).  

 

Uzupełnieniem wystaw stałych i czasowych są filmy dokumentalne dotyczące historii KL Stutthof oraz okresu okupacji hitlerowskiej na ziemiach polskich. Filmy wyświetlane są w sali kinowej, która mieści się w budynku byłej komendantury (wejście boczne, północne). W sezonie turystycznym seanse filmowe odbywają się codziennie w godz. 9.00-17.00 (ich częstotliwość uzależniona jest od zainteresowania zwiedzających), poza sezonem – na życzenie. Bilet wstępu do kina kosztuje 3 zł od osoby. Muzeum zastrzega sobie prawo dokonania wybory zestawu filmowego w danym dniu (każdy zestaw filmowy trwa ok. 20-30 min.).  

 

Usługa przewodnicka jest płatna. Oprowadzanie w języku polskim – 70 zł od grupy, w języku obcym (j. angielski, j. niemiecki, j. rosyjski) – 140 zł. Obowiązuje wcześniejsze, telefoniczne lub pisemne (np. faksem), zgłoszenie wycieczki. W zgłoszeniu należy podać: nazwę, adres i nr telefonu podmiotu zamawiającego, ilość osób, godzinę przyjazdu oraz informację, w jakim języku grupa ma być oprowadzona. Zamówienia podmiotów, tj. szkół, uczelni, biur turystycznych i innych instytucji, złożone telefonicznie należy obowiązkowo potwierdzić faksem (formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej Muzeum). Brak potwierdzenia daje dyspozytorowi prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia.  

 

W przypadku, gdy przyjazd grupy spóźni się o ponad pół godziny, a Biuro Obsługi Zwiedzających nie zostanie o tym odpowiednio wcześnie powiadomione, Muzeum zwolnione jest z obowiązku rezerwowania przewodnika dla tej grupy. Gdy wcześniej awizowana grupa nie przyjedzie, podmiot zamawiający może być obciążony pełnymi kosztami obsługi przewodnickiej.  

 

Ze względu na specyfikę ekspozycji, umieszczonych w niewielkich pomieszczeniach baraków poobozowych, grupa zwiedzających nie powinna przekraczać 40 osób. W przypadku, gdy danego dnia ilość zgłoszonych grup przekroczy możliwości oprowadzenia, Muzeum zaproponuje najbliższy możliwy termin. Na zwiedzanie terenu i ekspozycji muzealnych należy przeznaczyć min. 2 godziny.   

Goście zwiedzający Muzeum Stutthof indywidualnie lub w małych grupach mogą odpłatnie wykorzystać do zwiedzania terenu byłego obozu przewodnik audiowizualny. Za jego pomocą można przejść trasę zwiedzania, słuchając głosu lektora, który opowie o poszczególnych zagadnieniach z dziejów KL Stutthof. Cena wypożyczenia urządzenia wynosi 15 zł.